Oljemålning porträtt

Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av man i hatt, olja på duk, märkt "Hedvig Söderkvist 1870" a tergo, ca 16x13 cm

Krackelering

851937

2020-12-10