Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av man i hatt, olja på duk, märkt "Hedvig Söderkvist 1870" a tergo, ca 16x13 cm
Krackelering
851937
2020-12-10