Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HUNDKORG, omkring 1800, träskuren dekor, ryggsargen med räfflad medaljong med urna, lagerfestonger, lös stoppad dyna, höjd 29, 64,5 x 46,5 cm
Skador, lagningar, kompletteringar
851942
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här