Släktens bik
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SLÄKTENS BOK , Antavlor, stamtavlor, biografier, autografer, bildgallerier, urklippsamling, Kulturhistoriska Förlaget Stockholm 1939, nummrerad upplaga: detta ex H2, rött skinnband med förgylld dekor, skadad kasett
Ytskador
851949
2020-12-09