Släktens bik

Släktens bik
Släktens bik
Släktens bik
Släktens bik
Släktens bik
Släktens bik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SLÄKTENS BOK , Antavlor, stamtavlor, biografier, autografer, bildgallerier, urklippsamling, Kulturhistoriska Förlaget Stockholm 1939, nummrerad upplaga: detta ex H2, rött skinnband med förgylld dekor, skadad kasett

Ytskador

851949

2020-12-09