Högtalare Carlsson Sonab

Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab
Högtalare Carlsson Sonab

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARLSON SONAB, högtalare, 1 par, 1970-tal, modell OA -5 typ 2, fanérade i valnöt, skyltmärkning, höjd ca 61 cm

Ej funktionstestade , bruksslitage

851952

2020-12-09