Mattel dockor samt Barbie väska 1960-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTEL DOCKOR, 3 st, 1960-tal, bestående av Barbie, Skipper och Ken dockor, diverse kläder och accessoarer (ej kompletta) bl.a tillhörande: "Ski Queen" (1963-1964), "Lunch Date" (1964), Skipper Swimsuit (1963) och "Skating Fun" (1963) samt Barbie garderob väska

Skador förekomer, Barbie med skadat huvud, kläder ej helt genomgånget, ej kompletta tillbehör förekommer

851956

2020-12-15