Päivi Lempinen etsning

Päivi Lempinen etsning
Päivi Lempinen etsning
Päivi Lempinen etsning
Päivi Lempinen etsning
Päivi Lempinen etsning
Päivi Lempinen etsning
Päivi Lempinen etsning
Päivi Lempinen etsning

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

PÄIVI LEMPINEN (född 1955) vetenskapens hus, signerad samt daterad -89, etsning, Tpl´a 3/66, 36x39 cm

851958

2020-12-13