Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
150 EUR
PÄIVI LEMPINEN (född 1955) vetenskapens hus, signerad samt daterad -89, etsning, Tpl´a 3/66, 36x39 cm
851958
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här