Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
200 EUR
ETUIER, 3 st, silver, 7 x 4 - 8 x 4 cm, en invändigt förgylld, vikt totalt ca 156 g, Sverige 1797-1831
Gravyr, åldersrelaterat slitage, skador och reparationer.
851986
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här