Tre stycken silveretuier

Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

200 EUR

ETUIER, 3 st, silver, 7 x 4 - 8 x 4 cm, en invändigt förgylld, vikt totalt ca 156 g, Sverige 1797-1831

Gravyr, åldersrelaterat slitage, skador och reparationer.

851986

2020-12-13