Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, erotiskt ämne, Kina, tidigt 1900-tal, porslin, höjd ca 14,5 cm

Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika

Smärre slitage

851998

2020-12-12