GRUVLYKTOR

GRUVLYKTOR
GRUVLYKTOR
GRUVLYKTOR
GRUVLYKTOR
GRUVLYKTOR
GRUVLYKTOR
GRUVLYKTOR
GRUVLYKTOR

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRUVLYKTOR, 3 st, mässing, British Coal Mining Company, Wales, 1900-talets andra hälft, höjd ca 22 cm

Fungerar enligt uppgift, bruksslitage

852019

2020-12-15