Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSSET, 5 delar, silver, rokokostil, bestånde av 2 st sockerskålar, 2 st gräddsnipor samt sockertång, 1900-tal, svenska importstämplar, höjd ca 5-8 cm, vikt ca 350 gram
852031
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här