Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, Kina, Familie Rose, 1700/1800-tal, diameter ca 25 cm
Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika
Kantnagg, slitage
852035
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här