Oidentifierad konstnär Japan
2020-12-11
852054
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Japan, komposition med figurer, akvarell, bildmått ca 26x30 cm
Mittveck