ERIC LENNARTH

ERIC LENNARTH
ERIC LENNARTH
ERIC LENNARTH
ERIC LENNARTH

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ERIC LENNARTH (f. 1926): (2) Geometrisk kompositioner, signerade Eric Lennarth, färglitografier, ca 63x46 cm

Kuntoraportti

Ej examinerade ur ram

852056

Päivämäärä:

2020-12-15