ERIC LENNARTH
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERIC LENNARTH (f. 1926): (2) Geometrisk kompositioner, signerade Eric Lennarth, färglitografier, ca 63x46 cm
Kuntoraportti
Ej examinerade ur ram
852056
Päivämäärä:
2020-12-15