Spegel art deco

Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, tenn, art deco, 1935, ca 50x30 cm

Mindre ytslitage med repor förekommer

852068

2020-12-15