Ishink

Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

ISHINK, 1960-tal, sannolikt talien, rödfärgad plast, beslag av gulmetall samt mässing, höjd ca 23, diameter 17 cm

Bruksslitage

852073

2020-12-15