J.Kessler akvareller

J.Kessler akvareller
J.Kessler akvareller
J.Kessler akvareller
J.Kessler akvareller

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

J.KESSLER (1900-tal) 6 st, kompositioner, samtliga signerade och daterade 1920-30-tal, varierande storlekar

Kuntoraportti

852074

Päivämäärä:

2020-12-11