J.Kessler akvareller
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
J.KESSLER (1900-tal) 6 st, kompositioner, samtliga signerade och daterade 1920-30-tal, varierande storlekar
Kuntoraportti
852074
Päivämäärä:
2020-12-11