Skulptur av älg

Skulptur av älg
Skulptur av älg
Skulptur av älg
Skulptur av älg
Skulptur av älg
Skulptur av älg
Skulptur av älg
Skulptur av älg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, föreställande älg, 1900-tal, brons, stensockel, höjd ca 26 cm

Stensockel med nagg

852083

2020-12-11