Ulrica Hydman Vallien akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), Motiv med kattmänniskpor, signerad, akvarell, ca 39,5x29,5 cm

852084

2020-12-14