Fåtölj bambu och rotting

Fåtölj bambu och rotting
Fåtölj bambu och rotting
Fåtölj bambu och rotting
Fåtölj bambu och rotting
Fåtölj bambu och rotting
Fåtölj bambu och rotting

Klubbat för:

2 200 SEK

1 200 SEK

FÅTÖLJ, bambu samt rotting, ca 1960-tal, på centralfot i kromad metall, snurrfuktion, sitthöjd ca 40, rygghöjd ca 85 cm

Bruksslitage

852085

2020-12-15