Klubbat för:
2 200 SEK
1 200 SEK
FÅTÖLJ, bambu samt rotting, ca 1960-tal, på centralfot i kromad metall, snurrfuktion, sitthöjd ca 40, rygghöjd ca 85 cm
Bruksslitage
852085
2020-12-15