Pi Eriksson, litografi

Pi Eriksson, litografi
Pi Eriksson, litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

PI ERIKSSON (född 1946), litografi, motiv med katt, signerad Pi Eriksson, numrerad 197/210, daterad på baksida -77, mått ink.ram ca 66x55 cm

852120

2020-12-18