Onsa armbandsur
Klubbat för:
700 EUR
Utropspris
900 EUR
ONSA, 20 x 29 mm, 14K vitguld, manuell, plastglas, briljantslipade diamanter totalt ca 0,50 ct, markisslipade rubiner, integrerad länk vitguld, längd 16 cm, vikt ca 36 g, caliber AS 1977-2, 1970-tal.
Smuts under glaset, slitage på urtavla.
852121
2020-12-14