Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
ANIKA REUTERSWÄRD "Bas 2", soffbord, 2000-tal, svartlackerat lövträ, skiva i glas, höjd ca 45, diameter 100 cm
Smärre slitage
852126
2020-12-15