Bordspendyl 1800-talets senare del nyrokoko
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets senare del, nyrokoko, förgylld metall, romerska siffror, målade kartuscher med figurscener, höjd 51x52,5 cm, pendel och nycklar finns
Sliten förgyllning, lucka saknas, lösa delar medföljer, pendel samt nycklar finns
852128
2020-12-11