Börje Sandelin etsning / torrnål

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Sängen, signerad Sandelin, h.c. etsning / torrnål, plåtmått ca 16x12 cm

852150

2020-12-11