Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn, utförd 1888, etsning, ca 7,5x5 cm

852157

2020-12-11