Ratia Ristomatti Palaset Modular Storage Cubes

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RATIA RISTOMATTI, "Palaset Modular Storage Cubes", förvaringskuber, 6 delar, Treston, Finland 1970-tal, bemålat i grönt och vitt samt brun, handtag i metall, 34,5 x 34,5 cm

Bruksslitage, klistermärken, missfärgningar

852175

2020-12-15