Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
MÅRTEN GARBRING (född 1918), olja på duk, stilleben med rosor i blå kanna, 41x33 cm.
Smärre slitage.
852179
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här