Mårten Garbring

Mårten Garbring
Mårten Garbring
Mårten Garbring
Mårten Garbring

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

MÅRTEN GARBRING (född 1918), olja på duk, stilleben med rosor i blå kanna, 41x33 cm.

Smärre slitage.

852179

2020-12-18