Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, sent 1900-tal, enligt uppgift BoConcept, förkromat stativ, klädd med zebramönstrad textil, sitthöjd ca 43,5/37,5 cm.
Slitage
852182
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här