Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJ, sent 1900-tal, enligt uppgift BoConcept, förkromat stativ, klädd med zebramönstrad textil, sitthöjd ca 43,5/37,5 cm.

Slitage

852182

2020-12-18