Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
800 SEK
GOLVLAMPA, 1970-tal, grönlackerad metall, kromat skaft, två ljuskällor, höjd 132 cm.
Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, en bländring saknas. .
852192
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här