Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets tredje kvartal, mässingsstomme med 9 glaskupor, diameter 45 cm, höjd 57 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.
852197
2020-12-18