Hermès resväska 1920/30-tal

Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal
Hermès resväska 1920/30-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HERMÈS, resväska, 1920/30-tal, nougatfärgat svinläder, mässingslås märkta Hermes, inredd med 12 mindre skofack, invändigt märkt "HERMES FAURG ST HONORAIRÈ", ett lås märkt 77*S, skyltmärkt HERMÈS Bradka, monogrammärkt G.D.B, 60,5x52, djup ca 19 cm

Utsida med skador och slitage, skrapmärken, handtag med sprickor

852199

2020-12-11