Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Ljusterö, signerad Bert Håge Häverö, samt numrerad 17/360, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm
852202
2020-12-14