Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrtelje, signerad och daterad Bert Håge Häverö, numrerad 151/360, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm
852207
2020-12-14