Andreas Wargenbrant förgylld brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, monogramsignerad, förgylld brons, höjd ca 16, längd 15,5 cm

852220

2020-12-11