Herbarium 5 st

Herbarium 5 st
Herbarium 5 st
Herbarium 5 st
Herbarium 5 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERBARIUM, 5 st, insamlade växter, torkade, 1900-tal,lösa blad i omslag

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej genomgångna

852233

2020-12-18