Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP (6 dlr), 1900-talets första hälft, betsad, bestående av 2 stolar, bord samt soffa, etikettmärkt Myrstedt & Stern, stolarnas sitthöjd ca 43, soffans längd ca 135 cm, sitthöjd ca 43 cm bordet ovalt ca 100x60 cm höjd 72 cm

Ålders och bruksslitage

852245

2020-12-18