X:et blandteknik

X:et blandteknik
X:et blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad Sven Erixon, litografi, ca 36x49 cm

852250

2020-12-18