BERTIL FRIDHAGEN stolar 6 st
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, stolar, 6 st, 1900-talets andra hälft, teak, klädsel i rosa textilklädsel, pärlspikad dekor, brännmärkta Bertil Fridhagen Bodafors, stolar sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar,
852257
2020-12-15