Bert-Håge Häverö litografi

Bert-Håge Häverö litografi
Bert-Håge Häverö litografi

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrtelje, signerad och daterad Bert Håge Häverö, numrerad 175/360, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm

852279

2021-02-07