Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrtelje, signerad och daterad Bert Håge Häverö, numrerad HC 48/360, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm
Nagg/revor på ena långsidan
852281
2020-12-18