Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): (2) Motiv med rådjur, signerade samt numrerade 32, samt 92/320, litografier, ca 30x47 cm
Ena litografin med kantnagg på en långsida
852292
2020-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här