Gunnar Brusewitz litografier

Gunnar Brusewitz litografier
Gunnar Brusewitz litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): (2) Motiv med rådjur, signerade samt numrerade 32, samt 92/320, litografier, ca 30x47 cm

Ena litografin med kantnagg på en långsida

852292

2020-12-21