Sven Larsson soffbord

Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LARSSON, soffbord, 1970-tal, massiv furu, signerad Form Sven Larsson, höjd ca 40, 160x90 cm

Slitage, märken, repor

852293

2020-12-14