Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Ålderdomlig interiör, Isle of Foula Shetland, signerad samt numrerad 104/160, färglitografi ca 57x37 cm

852325

2020-12-11