Stol rokoko samt kopia

Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia
Stol rokoko samt kopia

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, 1700-tal, rokoko, skuren bemålad och förgylld dekor, broderad klädsel, fotavslutning i claw-and-ball, sitthöjd 47 cm, STOL, kopia efter nämda, signerad och daterad E Forsgren 1961 Björneborg

Senare bemålade och förgyllda

852328

2020-12-12