Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets första hälft, rokokostil, bemålad, skuren dekor, stoppade sitsar, mönstrad klädsel, bestående av matbord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 75, 120x116, 2 iläggsskivor vardera bredd 50 cm

Klädsel m skador, ytskador, färgbortfall

852331

2020-12-11