Smidesgrindar

Smidesgrindar
Smidesgrindar
Smidesgrindar
Smidesgrindar
Smidesgrindar
Smidesgrindar
Smidesgrindar
Smidesgrindar
Smidesgrindar
Smidesgrindar

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRIND, smide, 1900-talets första hälft, svartmålad, vänster grind samt mitt ca 152+102 cm, höger grind ca 151 cm, totalbredd ca 405-410 cm, höjd ca 105 cm

Bruksslitage, färgbortfall, rost

852335

2020-12-14