Bertil Vallien Millenium Kosta Boda

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTIL VALLIEN, 1 par, "Millenium", champagneglas, Kosta Boda, år 2000, konformad kupa, skaft med figur, signerade, höjd ca 26 cm

Obetydlig slitage

852347

2020-12-15